MeroExpo bir Meriç YILDIRIM Proje Tasarım Uygulama San.ve Tic.Ltd.Şti. markasıdır.

 

 

Meriç YILDIRIM Proje Tasarım Uygulama San.ve Tic.Ltd.Şti.,  MeroDesign markası ile 1996’dan bu yana,  ulusal ve uluslarası kurumsal şirketlere, özgün tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir. 

 

Sözkonusu çalışmalar fuar ve sergileme projelerini, mağaza ve ofis projelerini, kurumsal kimlik projelerini ve danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

 

MeroDesign yurtiçindeki faaliyetlerinin yanısıra Avrupa ülkelerinde ve Rusya’da projeler ve uygulamalar yapmaktadır.

 

MeroDesign çalışmalarını incelemek için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz.  www.merodesign.com

 

MeroExpo ise sıradışı yapılar oluşturan modüler sistemlerin üretimi, ithalatı, pazarlaması ve satışını yapmak üzere oluşturulmuş ticari bir markadır.

 

MeroExpo 2012 yılınında oluşturulmuştur.     İlk iş ortaklığını İngiliz Tecna Display Ltd. ile yapmış ve şirketin yetkili Türkiye Distribütörü olmuştur. Tecna Display Ltd.’nin T3 System modüler sisteminin Türkiye’deki üretimini, pazarlamasını ve satışını yapmaktadır.

 

T3 Sistem ile ilgili çalışmaları incelemek için lütfen ‘T3 Modüler Yapı Sistemi’ alt sayfamızı ziyaret ediniz.   www.meroexpo.com/content/t3-moduler-sistem

 

 

 

 

MeroDesign’ın profesyönel deneyimlerinden güç alarak ortaya çıkan bu yeni oluşum MeroExpo markası altında portföyüne yepyeni ürünler katmaya devam edecektir.

 

Meriç YILDIRIM Proje Tasarım Uygulama Ltd.Şti.,  aynı zamanda Türkiyede kendi sektöründe bir ilk olan Stand ve Sergileme Tasarımcıları Derneği (SSTD) kurucu üyesidir ve kuruluşundan bu yana derneğin Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevini sürdürmektedir.  Bilgi için lütfen www.sstd.org.tr adresini ziyaret ediniz.  SSTD aynı zamanda TOBB’a bağlı bir üst konsey olan Yaratıcı Endüstriler Konseyi Derneği’nin (YEKON) kurucu üyesidir.