SAPA 'YA YAPI 2013 FUARINDA YEPYENİ BİR TANITIM METODU İLE HİZMET VERDİK.

MeroExpo, İskandinav Alüminyum Doğrama devi Sapa'yı ziyaretçileri ile farklı bir satış ve pazarlama yöntemi ile buluşturdu. Klasik ürün sergilemeden ziyade marka kimliğini ve kurumsal değerlerini müşterilerine sunan Sapa alışılagelmiş yöntemlerden farklı bu yaklaşım sayesinde hem rakiplerinden ayrışma hemde ziyaretçileri ile uzun vadeli ticari ilişkiler kurma imkanı buldu. Tasarım projesi T3 Systems'in kaliteli ve ilgi çekici nitelikleri ile hayata geçirildi.

 

ROCHE ULUSAL KANSER KONGRESİNDE İLGİ ODAĞI OLDU.

Türkiye'de düzenlenen Tıp Kongrelerinin en prestijlisi kabul edilen UKK 2013'de Roche MeroExpo ve T3 System'i tercih etti. Antalyada düzenlelen kongre'de kurulan stand hem işlevsel hemde görsel açıdan ortaya koyduğu ilgi çekici nitelikleri ile katılımcılar için çekim merkezi oldu. Uygulamada T3 System ve özel üretim malzemeler kombine edildi ve ortaya tıp kongrelerinde görmeye alışık olmadığımız, farklı bir yapı ortaya çıktı. Bize bu özel projede çalışma imkanı veren Roche'a teşekkür ederiz.

 

 

MEROEXPO SIGN FUARINDA T3 SYSTEM'İ SUNDU.

Dünyanın En Kolay Kurulan Sergileme Sistemi" sloganı ile T3 Sistem' in Türkiye' deki ilk lansmanını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

MEROEXPO TÜM ZİYARETÇİLERE TEŞEKKÜR EDER.

Sign Istanbul 2012 fuarında, değerli zamanını ayırarak standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza, firma yetkililerine ve şahıslara teşekkür ederiz.

 

 

MEROEXPO,  TECNA DISPLAY LTD. İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASI İMZALADI.

MeroExpo yöneticileri Tolga Yıldırım ve Meriç Yıldırım, Tecna Display Ltd. ile şirketin T3 System ürünlerinin Türkiye’de üretimi ve satışı konusunda distribütörlük anlaşmasını Londra’da imzaladılar.

 

MeroExpo, Tecna Display Ltd.  ürünlerinin dünya çapında satış ve pazarlamasını yürüten 32 distribütörün arasında yerini aldı.

 

T3 AUTOSHOW İSTANBUL 2012             FORD STANDINDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI !

MeroDesign tarafından tasarım ve uygulaması yapılan 2200m²’lik Autoshow İstanbul 2012 Ford Standında T3 kullanıldı.

 

Ford Stil ve Ford Aksesuar ürünlerinin sergilendiği alanda T3 sistem altyapısı üzerine mıknatıslı rigit panneller uygulandı.  18 metre uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğindeki sergileme ünitesinin tüm parçaları station wagon bir araba ile nakledildi ve 2 saatten     daha az bir sürede kuruldu.

>

 

 

T3, TELİSTA İLE TURKCELL TEKNOLOJİ ZİRVESİ 2012'DE İDİ.

Turkcell’in teknoloji çözüm ortaklarından Telista Bilisim ve Iletisim Tek.San.Tic. A.Ş. yeni ürünü BlueGate Digital FCT’yi T3 Sistem ile kurulan standında tanıttı.

 

Stand 1 saatte kuruldu. Sökümü ve araca yüklenmesi ise yarım saatten az bir zamanda   1 montaj elemanı ile yapıldı.  Aynı stand ‘sıfır’ yeniden üretim maliyeti ile yine kurulabilir.

 

TECNA DISPLAY LTD.                             QUEENS AWARD 2012 İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Tecna Display Ltd., her sene İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth tarafından verilen  'Queens Award for Enterprice' a layık görüldü.

 

13 Kasım 2012’de Buckingham Palace’da düzenlenen törende ödülü şirketin sahibi Jonathan Evitt teslim aldı.